Webstránka smejemsa.sk je na predaj aj s obsahom. Cena 600€. V prípade záujmu kontaktujte andrej.lahucky@algorent.sk.

Kategória: O svokrách

Obyvateľ v činžiaku zazvoní na susedovom byte: – Pán sused, váš pes dnes pohrýzol moju svokru! – Veľmi ma to mrzí, pán sused, rád vás odškodním. – Nechcem... pokračovanie

Susedia

Na dvere klope mníška: – Nemohli by ste niečím prispieť do domu dôchodcov? – Mohol, len počkajte chvíľku, kým zbalím svokre kufre.

Príspevok do domova

Vtipy o svokrách vymýšľajú tí, ktorí žiadnu svokru nemajú, lebo tí, ktorí svokru majú, nemajú chuť na vtipkovanie.

Postreh

Zákazník v predajni: – Dobrý deň. Nemáte náhodou tesnenie na vodovod? – Nie, nemáme. – A nejaký iný kvalitný prsteň pre svokru nemáte?

Prsteň pre svokru

Manžel s manželkou a svokrou išiel na dovolenku do Izraela. Tam ale svokra náhle zomrela. Manželia zašli do pohrebného ústavu, kde im vysvetlili, že prevezenie tela späť do... pokračovanie

Prevoz do Ameriky

Svokra príde k mladomanželom a hovorí zaťovi: Keby som vám tu prekážala, tak mi povedzte,ja hneď odídem. A zať nato: Ale kávičku si aspoň dáte… či?

Svokra u mladomanželov

Lekár sa pýta pacienta: – Tak, pomohol vám ten liek? – Áno, a keby ste vedeli ako, nech je svokre zem ľahká.

Dobrý liek

Vraví kamarát kamarátovi na pohrebe: – Ako umrela tvoja svokra? – Otrávila sa hubami. – A ako to, že má rozbité zuby? – Bránila sa, potvora.

Na pohrebe svokri

Aký je rozdiel medzi nehodou a katastrofou? Nehoda je, keď auto prejde vašu svokru. Katastrofa, keď sa ju doktorom podarí zachrániť.

Nehoda a katastrofa

Zvoní telefón: – Uniesli sme tvoju svokru. Okamžite pošli výkupné 100 000 dolárov! – A keď odmietnem zaplatiť? – Tak ti ju naklonujeme!

Výhražný telefonát

Rozprávajú sa dvaja požiarníci: – Tak čo, ako stráviš veľkonočné sviatky? Čo si pripravuješ? – No čo… Manželku nechám tak a na svokru si požičiam vodné delo.

Dvaja požiarnici a Veľká noc

Traja muži si sťažujú, aké majú ukecané svokry. Prvý: – Mne už musel predpísať psychiater upokojujúce prášky, toľko moja svokra kecá. Druhý: – U mňa to došlo tak... pokračovanie

Svokry na nevydržanie

Sudca sa pýta obžalovaného: – Tak tá pani, ktorú ste zhodili z okna, bola vaša svokra? – Áno, vaša ctihodnosť. – A nepomysleli ste na možnosť, že zraníte... pokračovanie

Nepremyslený čin